Location : Home > D > DS1005S-60+
DS1005S-60+
Share on FacebookShare on Facebook
DS1005S-60+ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DS1005S-60+ originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-0141CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 156.25MHz, 133.3333MHz, 137.5MHz, 156.25MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0141CDI IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK772 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DK772 39594 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
81757-26 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
81757-26 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5CC-TCX3D5M-004 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85BC-0154CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 50MHz, 50MHz 6-CLCC
WM8786GEDS/V N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
WM8786GEDS/V WOLFSON 10000 2013+ 24-Bit, 192kHz Stereo ADC World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
WM8786GEDS/V WOLFSON 15 13-14+ SSOP20 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AS7C31026B-12JCNTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1M 64X16 44-SOJ
AS7C31026B-12JCNTR ALLIANCE 3126 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AS7C31026B-12JCNTR Alliance Memory, Inc. 3200 IC SRAM 1M 64X16 44-SOJ Yongtao Electronics Co...
10-89-2381 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10-89-2381 IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-2381 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-2381 Molex Connector Corporation 147860 2016+ CONN HEADER 38POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited