Location : Home > D > DRW16CRA
DRW16CRA
Share on FacebookShare on Facebook
DRW16CRA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DRW16CRA SWITCH DIP WHEEL 16POS THRU HOLE 57419 TE Connectivity 15+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronics Limited
DRW16CRA NEW RoHS 139770 TE Connectivity NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DRW16CRA SWITCH DIP WHEEL 16POS THRU HOLE 1-3000 TE Connectivity 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10 INCH-D2-BASIC Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 0.36 PSI (2.49 kPa) Differential Male - 0.08" (2.13mm) Tube, Dual 0 mV ~ 30 mV (4.5V) 4-SIP Module