Location : Home > D > DRQ127-1R0-R
DRQ127-1R0-R
Share on FacebookShare on Facebook
DRQ127-1R0-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DRQ127-1R0-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK664R4-55C,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 100A D2PAK
BUK664R4-55C,118 IC 38740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK664R4-55C,118 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2408NL-04W-B50-P00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
2408NL-04W-B50-P00 Electronics 27520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MJD45H11-001 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 80V 8A IPAK
MJD45H11-001 ON 85620 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MJD45H11-001 ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 8A 80V 20W PNP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2SD12110R Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 120V 0.5A TO-92L
2SD12110R IC 37371 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SD12110R PANASONIC 1221200 1521+ 1521+ Unitronix Electronics Limited
2SD12110R STOCK 43350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-15G-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-01A-83-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412
ATS-05E-188-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-16D-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
BK1005HW431-TV Filters Ferrite Beads and Chips 430 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount 350mA 1 Lines 500 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BK1005HW431-TV IC 37920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK1005HW431-TV NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1796-3 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Brass 0.875" (22.23mm) 7/8"
PS-8-19 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Resting Mount / Snap Lock Nylon 0.500" (12.70mm) 1/2"
PS-8-19 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TO-65-120H Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.120" (3.05mm) Natural