Location : Home > D > DRA73-151-R
DRA73-151-R
Share on FacebookShare on Facebook
DRA73-151-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DRA73-151-R INDUCTOR HI TEMP 150UH .551A SMD 57039 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DRA73-151-R N/A 60000 COOPER 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DRA73-151-R 17+ 9450 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DRA73-151-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N6045 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 100V 8A TO220AB