Location : Home > D > DRA3P48C2
DRA3P48C2
Share on FacebookShare on Facebook
DRA3P48C2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DRA3P48C2 RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC 40194 Crydom Co. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DRA3P48C2 RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC 8330 Crydom Co. 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited