Location : Home > D > DR74-151-R
DR74-151-R
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DR74-151-R distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DR74-151-R COOPER SMD 430 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DR74-151-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR74-151-R INDUCTOR SHIELD PWR 150UH SMD 57579 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR74-151-R RoHS Compliant 38014 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DR74-151-R SMD 10830 COOPER 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DR74-151-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TK3A65DA(STA4,QM) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 2.5A TO-220SIS
TK3A65DA(STA4,QM) Toshiba 139610 NEW RoHS MOSFET N-CH 650V 2.5A TO-220SIS FindCores Electronics Inc.
TK3A65DA(STA4,QM) Toshiba 157259 15+ MOSFET N-CH 650V 2.5A TO-220SIS Unitronix Electronics Limited
TK3A65DA(STA4,QM) Toshiba 261990 1538+ MOSFET N-CH 650V 2.5A TO-220SIS Alphatek Technology Limited
BSS119NH6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 0.19A SOT-23
BSS119NH6327XTSA1 3000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BSS119NH6327XTSA1 Infineon 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
BSS119NH6327XTSA1 NEW 86950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-04D-13-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-08D-68-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-11A-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-13C-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-08C-120-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-11A-177-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
ATS-06C-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
FN355-6-05 Filters Power Line Filter Modules FILTER COMPACT 3PH NEUTRAL 6A
FN355-6-05 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER COMPACT 3PH NEUTRAL 6A EKT Electronics Co., Ltd
FN355-6-05 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER COMPACT 3PH NEUTRAL 6A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FN355-6-05 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER COMPACT 3PH NEUTRAL 6A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
F3480T322 Filters Power Line Filter Modules FILTER 3-PHASE 480V 322A
F3480T322 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F3480T322 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRL150YB-5 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID RATINGS 1.88"X1.38"
PRL150YB-5 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRL150YB-5 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9250-182 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial
9250-182 Bourns 46770 1525+ CHOKE RF MOLDED 1.8UH IRON Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9250-182 Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
9250-182 IC 38951 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MIL8532-11L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Inductor 3.69A 26 mOhm Max Nonstandard