Location : Home > D > DR74-102-R
DR74-102-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR74-102-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR74-102-R SMD 1100 COOPER 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DR74-102-R INDUCTOR SHIELD PWR 1000UH SMD 57209 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR74-102-R RoHS Compliant 38214 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRL540NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 36A TO-220AB
IRL540NPBF IR 163450 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRL540NPBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRL540NPBF IR 40026 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-07F-17-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T412
ATS-16B-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-12G-31-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM
ATS-11C-179-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766
ATS-15A-48-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
ATS-12F-195-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
ATS-07C-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
ATS-10A-52-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
CDRH105RNP-121NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 120¦ÌH Shielded Inductor 1.18A 303 mOhm Max Nonstandard
CDRH105RNP-121NC 36565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CDRH105RNP-121NC STOCK 43550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SC3340F-331 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1A 700 mOhm Max Nonstandard
SC3340F-331 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3340F-331 Signal Transformer 57609 2015+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ Unitronix Electronics Limited
SC3340F-331 Signal Transformer 62335 1531+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3340F-331 Signal Transformers 39870 12+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor