Location : Home > D > DR125-4R7-R
DR125-4R7-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR125-4R7-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR125-4R7-R INDUCTOR SHIELD PWR 4.7UH SMD 57379 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR125-4R7-R Originalnew 20000 BUSSMANNIN 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13H-80-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
ATS-21F-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
ATS-15H-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
ATS-19D-208-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X6MM XCUT T766
ATS-17D-146-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766
ATS-14F-209-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT
ATS-20D-93-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412
41.9MM-25.4MM-25-8815 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 41.9MM X 25.4MM 1=25/PK
ATS-03B-149-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
ATS-04A-154-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-03B-61-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
IMC1812ER391K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
IMC1812ER391K 37825 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IMC1812ER391K 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IMC1812ER391K Distributor 182270 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IMC1812ER391K NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R40-3010802 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4x0.7 Brass 0.315" (8.00mm)
R40-3010802 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R40-3010802 NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1657B Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #4-40 Brass 1.000" (25.40mm) 1"