Location : Home > D > DR1050-1R5-R
DR1050-1R5-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1050-1R5-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1050-1R5-R standard package with RoHS 43190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DR1050-1R5-R ROSH 11878 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DR1050-1R5-R ROSH 11878 14+ new & original ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
DR1050-1R5-R INDUCTOR POWER SHIELD 1.5UH SMD 61665 Cooper Bussmann 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
DR1050-1R5-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DR1050-1R5-R SMD 26000 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-01G-145-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
IRF2805PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A TO-220AB
IRF2805PBF IR 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF2805PBF IR 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
IRF2805PBF IR 33350 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-07E-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
51025-2-4053 Fans, Thermal Management Fans - Accessories MOUNTING BKT FOR Q-MOTOR
51025-2-4053 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AO4482 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 6A 8SOIC