Location : Home > D > DR1030-820-R
DR1030-820-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1030-820-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1030-820-R 17+ 7000 COOPER 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DR1030-820-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DR1030-820-R standard package with RoHS 43540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DR1030-820-R INDUCTOR SHIELDED 82UH SMD 57459 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04G-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
HM67-3216-222LFTR7 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhm @ 100MHz 200mA DCR 1.2 Ohm
HM67-3216-222LFTR7 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM67-3216-222LFTR7 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-19B-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-13H-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-01A-187-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-15H-195-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
06DCCG5B Filters Power Line Filter Modules FILTER SW TRANSIENT 115/250VAC
06DCCG5B DELTA 10000 2013+ SWITCHING TRANSIENT FILTERS WLParts Electronics ltd
06DCCG5B IC 38862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
06DCCG5B STOCK 46110 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
PM7032S-100M-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 68 mOhm Max Nonstandard
PM7032S-100M-RC 14679 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PM7032S-100M-RC 37586 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PM7032S-100M-RC Distributor 183370 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PM7032S-100M-RC NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R937-5 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.312" (7.92mm) 5/16" White
R937-5 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R937-5 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
938-755 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.755" (19.18mm) Natural