Location : Home > D > DR1030-330-R
DR1030-330-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1030-330-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1030-330-R standard package with RoHS 43570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DR1030-330-R INDUCTOR SHIELDED 33UH SMD 57859 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02F-95-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766
DSF-18-0005 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 32 mOhm
DSF-18-0005 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSF-18-0005 Schurter 47990 17+/18+ DSF STORAGE CHOKE 2A FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSF-18-0005 Schurter 57769 2015+ DSF STORAGE CHOKE 2A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSF-18-0005 Schurter Inc 29116 12+ DSF STORAGE CHOKE 2A SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
KR16TA191010W Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Clamp Chassis Mount Ferrite Core 80 Ohm @ 100MHz ID 0.342" Dia (8.70mm) OD 0.772" Dia (19.60mm) Length 0.433" (11.00mm)
KR16TA191010W 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KR16TA191010W 40426 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
KR16TA191010W STOCK 47130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1210R-047K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD
1210R-047K Electronics 27801 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210R-047K IC 36471 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1210R-047K IC 36471 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1210R-047K STOCK 46240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
941-635 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.635" (16.13mm) Natural
941-635 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
25513 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.709" (18.00mm) Natural