Location : Home > D > DR1030-1R8-R
DR1030-1R8-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1030-1R8-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1030-1R8-R standard package with RoHS 43270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DR1030-1R8-R INDUCTOR SHIELDED 1.8UH SMD 57209 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MRF392 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 30V 16A 744A-01