Location : Home > D > DR1030-151-R
DR1030-151-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR1030-151-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR1030-151-R standard package with RoHS 43070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DR1030-151-R INDUCTOR SHIELDED 150UH SMD 57409 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZXTAM322TA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 15V 4.5A 2X2MM 3-MLP
ZXTAM322TA 38836 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
ZXTAM322TA IC 38470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ZXTAM322TA STOCK 43830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-11C-186-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T766
DAC060-24-02-00-00 Fans, Thermal Management Thermal - Thermoelectric, Peltier Assemblies THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 4.6A
ATS-19D-182-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-14F-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-18B-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
ATS-20C-146-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766
ATS-17B-64-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
ATS-19G-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-14G-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
CDRH8D58/LDNP-3R9NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.9¦ÌH Shielded Inductor 6.3A 16.3 mOhm Max Nonstandard
CDRH8D58/LDNP-3R9NC IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9062 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.375" (9.53mm) 3/8"
9062 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
9062 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
9062 Molex, LLC 287450 2016+ CONN HEADER VERT 25POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com