Location : Home > D > DPV-5.0-100
DPV-5.0-100
Share on FacebookShare on Facebook
DPV-5.0-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPV-5.0-100 12+ 2 TALEMA 12+ WLParts Electronics ltd
DPV-5.0-100 INDUCTOR 100UH 5.0A 100KHZ VERT 57329 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com