Location : Home > D > DPS240050UPS-P12P
DPS240050UPS-P12P
Share on FacebookShare on Facebook
DPS240050UPS-P12P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG120-9 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 120W
DG120-9 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DG120-9 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2981512 Relays Power Relays, Over 2 Amps EXTENSION MODULE DIN RAIL
G6SK-2F DC9 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
G6SK-2F DC9 IC 37300 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
G6SK-2F DC9 Omron 27320 15+ RELAY TELECOM DPDT 2A 9V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
G6SK-2F DC9 Omron 27320 15+ RELAY TELECOM DPDT 2A 9V Unitronix Electronics Limited