Location : Home > D > DPPM20D12K-F
DPPM20D12K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPPM20D12K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPPM20D12K-F CAP FILM 1200PF 2KVDC RADIAL 1430600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPPM20D12K-F CAP FILM 1200PF 2KVDC RADIAL 794300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DPPM20D12K-F Film Capacitors 0.0012uF 2000Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060445005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 25 V