Location : Home > D > DPP240241
DPP240241
Share on FacebookShare on Facebook
DPP240241 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP240241 PWR SUP DIN RAIL 24V 10A 240W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPP240241 PWR SUP DIN RAIL 24V 10A 240W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd