Location : Home > D > DPG10IM300UC
DPG10IM300UC
Share on FacebookShare on Facebook
DPG10IM300UC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPG10IM300UC ROSH 11878 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DPG10IM300UC 786549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DPG10IM300UC 880 IXYS 13+ WLParts Electronics ltd
DPG10IM300UC 13+ 786549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DPG10IM300UC 786549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SPB10N10L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 10.3A D2PAK
SPB10N10L 40206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPB10N10L NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GP10B-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
GP10B-E3/54 38635 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
GP10B-E3/54 STOCK 146200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
YK77104130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK77104130J0G Amphenol FCI 147690 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
YK77104130J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK77104130J0G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1624960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1624960000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 7.62MM 6POS EKT Electronics Co., Ltd
1624960000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1624960000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com