Location : Home > D > DPFF8S12J-F
DPFF8S12J-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPFF8S12J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPFF8S12J-F CAP FILM 0.012UF 800VDC RADIAL 1516100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPFF8S12J-F CAP FILM 0.012UF 800VDC RADIAL 879800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DPFF8S12J-F Film Capacitors 0.012uF 800Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com