Location : Home > D > DPF14-250FIB-M
DPF14-250FIB-M
Share on FacebookShare on Facebook
DPF14-250FIB-M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPF14-250FIB-M 13+ 786549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DPF14-250FIB-M 786549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
DPF14-250FIB-M 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DPF14-250FIB-M 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SML4739AHE3/61 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 1W DO214AC
SML4739AHE3/61 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SML4739AHE3/61 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD17C110P-E3-18 IC 38760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD17C110P-E3-18 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5240B-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 225MW SOT23-3
MMBZ5240B-E3-08 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5240B-E3-08 NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FESE16FT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC
FESE16FT-E3/45 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESE16FT-E3/45 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-150KR60A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 150A DO205AA
VS-150KR60A IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-150KR60A NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0105660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-22 AWG
KE22735300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE22735300J0G Amphenol FCI 157340 2016+ 500 TB SOCKET W/LATCH RA Unitronix Electronics Limited
KE22735300J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE22735300J0G NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1830867 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1830867 Phoenix Contact 157340 2016+ IMCV 1 5/ 2-G-3 5 RN P20 THR Unitronix Electronics Limited
V714715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
V714715000J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 500 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V714715000J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V714715000J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397050005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
330377 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
330377 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1050200007 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Receptacle Connector 20 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1704482 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1704482 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1704482 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1790649 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1790649 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1790649 Phoenix Contact 147240 2016+ TERM BLK 4POS 5.08MM SPRING GRN Unitronix Electronics Limited
OF-250 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Natural 0.250" (6.35mm)
OF-250 ELECTRONIC 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
OF-250 N/A 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
OF-250 STOCK 45890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0152-0-15-01-30-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit