Location : Home > D > DP4R60D20B8
DP4R60D20B8
Share on FacebookShare on Facebook
DP4R60D20B8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP4R60D20B8 RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V 27630 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP4R60D20B8 RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V 89090 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DP4R60D20B8 RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V 42095 Crydom Co. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited