Location : Home > D > DP1RT20JQ3
DP1RT20JQ3
Share on FacebookShare on Facebook
DP1RT20JQ3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP1RT20JQ3 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 139600 JAE Electronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DP1RT20JQ3 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 261980 JAE Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DP1RT20JQ3 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 157249 JAE Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP1RT20JQ3 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 87950 JAE Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387590250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws