Location : Home > D > DP11SHN20A20F
DP11SHN20A20F
Share on FacebookShare on Facebook
DP11SHN20A20F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP11SHN20A20F Original package well 88350 NEW 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55H2981FSB14 Resistors Through Hole Resistors RES 2.98K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H2981FSB14 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H2981FSB14 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H9092BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 90.9K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H9092BSR36 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H9092BSR36 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C4641FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 4.64K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C4641FRRSL IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C4641FRRSL NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN60E7873FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 787K OHM 1/4W 1% AXIAL
RN60E7873FRSL IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN60E7873FRSL NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0052R000FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 2.0 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0052R000FE73 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0052R000FE73 Vishay Dale 874700 RES 2.0 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0052R000FE73 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2ohms 1 Learn More Power Agency Co.,Ltd