Location : Home > D > DOT050F-019.44M
DOT050F-019.44M
Share on FacebookShare on Facebook
DOT050F-019.44M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOT050F-019.44M OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 73450 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOT050F-019.44M OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 139500 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-080-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-104550-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
2800570 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG