Location : Home > D > DOC020V-010.0M
DOC020V-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC020V-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC020V-010.0M OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 140190 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DOC020V-010.0M OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 32415 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DOC020V-010.0M OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 140190 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DOC020V-010.0M OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 57839 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DOC020V-010.0M OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 87750 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-4120642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
861-83-016-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-016-40-001101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-016-40-001101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1642680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642680000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642680000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642680000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38442-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38442-19-0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38442-19-0 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325323-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325323-21-0 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTMM-103-07-G-D-360 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
MTMM-103-07-G-D-360 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTMM-103-07-G-D-360 STOCK 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-480345-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.195" (4.95mm)
1-480345-0 Electronics 27559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-480345-0 Original 39904 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-480345-0 Semiconductor 20855 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-480345-0 STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
104069-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold