Location : Home > D > DNH14-250FIM-Q
DNH14-250FIM-Q
Share on FacebookShare on Facebook
DNH14-250FIM-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNH14-250FIM-Q 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK44122030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44122030 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44122030 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-062-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
833-83-010-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-010-10-453101 Preci-Dip 157880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-010-10-453101 Preci-Dip 297810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792935 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792935 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1792935 phoenix 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1792935 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792935 phoenix 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
68402-303LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68402-303LF Amphenol FCI 157650 2016+ CONN RCPT 3POS .100 SNG SMD Unitronix Electronics Limited
68402-303LF Amphenol FCI 298150 2016+ CONN RCPT 3POS .100 SNG SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68402-303LF IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431715-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431715-14-0 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
103673-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-1969540-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 38 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)