Location : Home > D > DNH14-250FIB-Q
DNH14-250FIB-Q
Share on FacebookShare on Facebook
DNH14-250FIB-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNH14-250FIB-Q 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37121-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37121-02-0 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37121-02-0 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
501AAA24M0000BAF Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz LVCMOS CMEMS? Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 2.5mA Enable/Disable
501AAA24M0000BAF Silicon Labs 41675 1538+ OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD Alphatek Technology Limited
501AAA24M0000BAF IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501AAA24M0000BAF Silicon Labs 88270 2015+ OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1934984 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1934984 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com