Location : Home > D > DNFR14250FIB-KD
DNFR14250FIB-KD
Share on FacebookShare on Facebook
DNFR14250FIB-KD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNFR14250FIB-KD 786549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI5920DC-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 8V 4A 1206-8
SI5920DC-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI5920DC-T1-E3 VISHAY 11115 14-15+ 1206-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SI5920DC-T1-E3 VISHAY 10800 16+ MLP-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI5920DC-T1-E3 VISHAY 79800 2016 MLP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MCH3477-TL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 4.5A MCPH3
MCH3477-TL-E NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MCH3477-TL-E ON Semiconductor 241530 1538+ MOSFET N-CH 20V 4.5A MCPH3 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MCH3477-TL-E SANYO 3000 16+ SOT23-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MCH3477-TL-E SANYO 13140 14-15+ SOT323 Nego IC Co.Doris@negoic.com
2SK2632LS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 2.5A TO-220FI
2SK2632LS ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2SK2632LS SANYO 8300 12-13+ TO-220AB Nego IC Co.Doris@negoic.com
2SK2632LS SANYO 20000 2016+ TO-220FI(LS) IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CD214B-B320LF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 3A DO214AA
CD214B-B320LF IC 36650 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CD214B-B320LF IC 40060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6STR-02-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6STR-02-006 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433601-01-0 Curtis Industries 147740 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
433601-01-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796597 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1796597 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796597 Phoenix Contact 157110 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1796597 Phoenix Contact 297530 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1718009 Electronics 26501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1718009 IC 38382 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3060144 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3060144 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR Unitronix Electronics Limited
3060144 Phoenix Contact 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESMM05430 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
ESMM05430 Amphenol PCD 147260 2016+ CONN TERM BLK 5POS 7.62MM 35DEG Unitronix Electronics Limited
ESMM05430 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESMM05430 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1989887 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole
1989887 Phoenix Contact 147180 2016+ PC TERM BLOCK 2.5MM 16POS GREEN Unitronix Electronics Limited
1989887 Phoenix Contact 287950 2016+ PC TERM BLOCK 2.5MM 16POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED750/3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
ED750/3 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED750/3 NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED750/3 On Shore Technology Inc. 146990 2016+ TERMINAL BLOCK 5MM 2ROW 3POS PCB Unitronix Electronics Limited
520935-6 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Yellow 0.250" (6.35mm)