Location : Home > D > DNF18-250FIMB-L
DNF18-250FIMB-L
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-250FIMB-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF18-250FIMB-L 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF18-250FIMB-L 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C2V7-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
BZX84C2V7-7 39714 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C2V7-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84C2V7-7 Distributor 172370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
BZX84C2V7-7 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK61203030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK61203030 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK61203030 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CB3LV-3I-72M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 72MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 40mA Enable/Disable
CB3LV-3I-72M0000 CTS-Frequency Controls 140210 NEW RoHS OSC XO 72.000MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
CB3LV-3I-72M0000 CTS-Frequency Controls 57859 2015+ OSC XO 72.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3LV-3I-72M0000 CTS-Frequency Controls 88570 2015+ OSC XO 72.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PCSB250-2-6Y Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Tap Connector Screw 250 MCM (kcmil) - 6 AWG Clear
PCSB250-2-6Y 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PCSB250-2-6Y IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSB250-2-6Y NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NX1255GB-8.000000MHZ Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À50ppm Crystal 12pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
NX1255GB-8.000000MHZ NDK 3000 12+ 4-SMD No Lead (DFN LCC) Evergreen Electronics Co.,Ltd
NX1255GB-8.000000MHZ NDK 139920 17+/18+ CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
NX1255GB-8.000000MHZ NDK 42145 1538+ CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD Alphatek Technology Limited
5603258 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 16 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
5603258 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5603258 Phoenix Contact 147200 2016+ FUSE MODULE DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
0395431619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
0190070077 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated
3240059 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated