Location : Home > D > DNF18-250FIB-E
DNF18-250FIB-E
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-250FIB-E distributors
YK42108030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK42108030J0G Amphenol FCI 157570 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK42108030J0G IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK42108030J0G NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F50023CKT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F50023CKT CTS-Frequency Controls 42315 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F50023CKT CTS-Frequency Controls 57739 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50023CKT CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ10545000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ10545000J0G Amphenol FCI 157350 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ10545000J0G IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ10545000J0G NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020013-C021B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020013-C021B01LF 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020013-C021B01LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020013-C021B01LF FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20020013-C021B01LF IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASTMLPE-18-66.666MHZ-EJ-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 66.666MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 5.6mA Enable/Disable
YM48215000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
YM48215000J0G Amphenol FCI 157540 2016+ 500 TB RIS CLA 2-ROWS-R Unitronix Electronics Limited
YM48215000J0G IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YM48215000J0G NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHM239080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTHM239080 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHM239080 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHM239080 On Shore Technology Inc. 157340 2016+ CONN TERM BLOCK 23POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
HM12708100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole, Press-Fit
HM12708100J0G Amphenol FCI 147550 2016+ 500 TB SPR CLA PRESS FIT Unitronix Electronics Limited
HM12708100J0G IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM12708100J0G NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 48MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 Abracon LLC 57379 2015+ OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 Abracon LLC 87970 2015+ OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 Abracon LLC 87970 2015+ OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-87-104-41-014101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-87-104-41-014101 Preci-Dip 157590 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-104-41-014101 Preci-Dip 298170 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5380598-3 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.018" ~ 0.040" (0.46mm ~ 1.02mm) No Tail Solder