Location : Home > D > DNF18-188-C
DNF18-188-C
Share on FacebookShare on Facebook
DNF18-188-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF18-188-C Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DNF18-188-C 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF18-188-C 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-148-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-148-41-012101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-148-41-012101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-123-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-123-41-002101 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-123-41-002101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-123-41-002101 Preci-Dip 289210 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-160-15-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 160POS GOLD
510-83-160-15-061101 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-160-15-061101 Preci-Dip 157040 2016+ CONN SOCKET PGA 160POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-160-15-061101 Preci-Dip 278730 2016+ CONN SOCKET PGA 160POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-6552-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD
42-6552-11 Aries Electronics 147190 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Unitronix Electronics Limited
42-6552-11 Aries Electronics 289190 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637560000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637560000 Weidmuller 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
423-83-218-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-83-218-41-001101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-83-218-41-001101 Preci-Dip 297550 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1612590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1612590000 Weidmuller 147240 2016+ CONN HEADER FEMALE 7POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612590000 Weidmuller 298910 2016+ CONN HEADER FEMALE 7POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0003062042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.145" (3.68mm)