Location : Home > D > DNF14-250FIMB-Q
DNF14-250FIMB-Q
Share on FacebookShare on Facebook
DNF14-250FIMB-Q distributors
805-87-087-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 87 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-120-02-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-023-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T37171-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37171-12-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37171-12-0 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-030-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-10-005101 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-005101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-10-005101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-014-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-014-30-002191 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-014-30-002191 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-014-30-002191 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1729080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 32POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1729080000 Weidmuller 147830 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1729080000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com