Location : Home > D > DNF14-250FIMB-D
DNF14-250FIMB-D
Share on FacebookShare on Facebook
DNF14-250FIMB-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF14-250FIMB-D 786549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DNF14-250FIMB-D 786549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
DNF14-250FIMB-D 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF14-250FIMB-D 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AV-25.000MAHV-T Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
P10-56R-D IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P10-56R-D Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P10-56R-D Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-284391-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1-284391-4 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284391-4 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ TERM BLOCK 14POS SIDE ENT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284391-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 14POS SIDE ENT 3.5MM EKT Electronics Co., Ltd
1-284391-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 14POS SIDE ENT 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1850500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole