Location : Home > D > DNF14-250-C
DNF14-250-C
Share on FacebookShare on Facebook
DNF14-250-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF14-250-C Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DNF14-250-C 786549 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DNF14-250-C 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DNF14-250-C 271 PANDUIT 3-5 days; FOB HK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37053-01-0 Curtis Industries 157380 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37053-01-0 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37053-01-0 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F200XXCJR Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À15ppm Crystal 9pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F200XXCJR CTS-Frequency Controls 57299 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F200XXCJR CTS-Frequency Controls 87670 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F200XXCJR CTS-Frequency Controls 87670 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TJ19310200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ19310200J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ19310200J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ19310200J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ18B10000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
OQ18B10000J0G Amphenol FCI 147790 2016+ 250 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ18B10000J0G IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18B10000J0G NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FCRIMP3 YL076 Alpha Wire 157630 2016+ CONN SPLICE 10-12AWG 100/PKG Unitronix Electronics Limited
FCRIMP3 YL076 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FCRIMP3 YL076 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0170720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Beige Bus Bar - Terminals 54.0mm
1960160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1960160000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1960160000 Littelfuse Inc 139650 NEW RoHS FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Inc.
1960160000 Littelfuse Inc 241880 1532+ FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1960160000 Littelfuse Inc 57299 2015+ FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com