Location : Home > D > DNF10-250FIB-2K
DNF10-250FIB-2K
Share on FacebookShare on Facebook
DNF10-250FIB-2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DNF10-250FIB-2K 786549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DNF10-250FIB-2K 786549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546935-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546935-3 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1-1546935-3 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-084-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-088-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1645140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 24POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1645140000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645140000 Weidmuller 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-013-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-013-40-252101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-013-40-252101 Preci-Dip 157870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-013-40-252101 Preci-Dip 298790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-18-1061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.198" (5.03mm) Through Hole Tin
5499206-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5499206-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 20POS .100 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1761681-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1586023-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.165" (4.20mm)
1586023-4 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09185167914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole