Location : Home > D > DN4835-330K
DN4835-330K
Share on FacebookShare on Facebook
DN4835-330K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DN4835-330K INDUCTOR 33UH .64A 10 SMD 4835 31645 TE Connectivity 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
DN4835-330K INDUCTOR 33UH .64A 10 SMD 4835 46590 TE Connectivity 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DN4835-330K INDUCTOR 33UH .64A 10 SMD 4835 18180 TE Connectivity 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP110 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 60V 2A TO220AB