Location : Home > D > DN4835-220M
DN4835-220M
Share on FacebookShare on Facebook
DN4835-220M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DN4835-220M INDUCTOR 22UH .76A 20 SMD 4835 57569 TE Connectivity 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DN4835-220M RoHS Compliant 38304 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11C-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-08D-167-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
ATS-07A-199-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
511R-24H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.3¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 685mA 480 mOhm Max Axial
511R-24H Electronics 27921 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511R-24H Electronics 27921 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
511R-24H IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82442A1394J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 4.64 Ohm Max 2-SMD
B82442A1394J ?EPCOS Original 120,000 2012+ New & Original Parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
B82442A1394J Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B82442A1394J Semiconductor 21243 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
B82442A1394J STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
913-570 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.570" (14.48mm) Natural