Location : Home > D > DMT1P15K-F
DMT1P15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DMT1P15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DMT1P15K-F CAP FILM 0.15UF 100VDC RADIAL 1316400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMT1P15K-F CAP FILM 0.15UF 100VDC RADIAL 680100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMT1P15K-F Film Capacitors .15UF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com