Location : Home > D > DMS-40PC-4/20S-5RL-C
DMS-40PC-4/20S-5RL-C
Share on FacebookShare on Facebook
DMS-40PC-4/20S-5RL-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FZ-LESR Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories FZ SMALL CAMERA EXTENSION TUBE
MK3724GTR IDT, Integrated Device Technol 30,000 2102+ 2102+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MK3724GTR NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4S001EG-0108CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 644.5313MHz 10-CLCC
MAX14724ETP+ Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 8:4 3 Ohm 20-TQFN (4x4)
XMC1202T016X0032ABXUMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH PG-TSSOP-16-8
TSX562IYST STMicroele 1769 14+ Mujistu Electronic Pte Ltd.
TSX562IYST STMicroele 1888 14+ Globalway components Sdn Bhd.
TSX562IYST STMicroele 2640 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
PI3EQX8984ZLEX IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI3EQX8984ZLEX NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI3EQX8984ZLEX Pericom 794 NEWD/C QFN TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
TDA8037T/C1S Integrated Circuits (ICs) Interface - Specialized Smart Card Interface 28-SO
TDA8037T/C1S NXP 8405 28-SO E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
951234-7722-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
951234-7722-AR 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
951234-7722-AR 3M 289150 2016+ CONN HEADER 34POS 2MM R/A SOLDER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
951234-7722-AR 3M 8000 2012+ CONN HEADER 34POS 2MM R/A SOLDER EKT Electronics Co., Ltd
951234-7722-AR 3M 8000 2012+ CONN HEADER 34POS 2MM R/A SOLDER SIMEN Electronics Co.,Ltd
85222AMI-02LF IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
85222AMI-02LF IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7025122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 51 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-7025122 Harwin Inc. 147530 2016+ 51 WAY VERT MALE CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7025122 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7025122 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1888208-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1888208-5 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
649020221732 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin