Location : Home > D > DME4W1P8K-F
DME4W1P8K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DME4W1P8K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DME4W1P8K-F CAP FILM 1.8UF 400VDC RADIAL 1258200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DME4W1P8K-F CAP FILM 1.8UF 400VDC RADIAL 600900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DME4W1P8K-F Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DME4W1P8K-F Film Capacitors 1.8uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com