Location : Home > D > DM7332G-65518-R100
DM7332G-65518-R100
Share on FacebookShare on Facebook
DM7332G-65518-R100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-113-00-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-113-00-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147870 2016+ CONN HEADER 13POS .100 SGHT TAIL Unitronix Electronics Limited
350-10-113-00-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298170 2016+ CONN HEADER 13POS .100 SGHT TAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com