Location : Home > D > DM7308G-65512-R100
DM7308G-65512-R100
Share on FacebookShare on Facebook
DM7308G-65512-R100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DM7308G-65512-R100 64-QFN 122 POWER-ONE Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSS-105-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSS-105-01-S-D 37644 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TSS-105-01-S-D N/A 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TSS-105-01-S-D N/A 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TSS-105-01-S-D STOCK 163070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
894-70-096-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 96 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-70-096-10-001101 Preci-Dip 147710 2016+ CONN HDR 96POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-70-096-10-001101 Preci-Dip 298790 2016+ CONN HDR 96POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com