Location : Home > D > DJT16F17-8SC-LC
DJT16F17-8SC-LC
0428788984 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P4C VERT UNSHLD
L717SDDH50POL2RM8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
4-644464-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 11POS 24AWG MTA156
GTS00F22-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 2#8 1#16 SKT RECP WALL
BACC45FT14-3P6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
BACC63BV14F15P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1041190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1041190000 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1041190000 Weidmuller 157150 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM GRN R/A Unitronix Electronics Limited
1041190000 Weidmuller 288310 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM GRN R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0353631160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
0382111203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Solder Tabs
1004319 Distributor 163330 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1004319 Phoenix Contact 157480 2016+ TERM STRIP MARKER HOLDER Unitronix Electronics Limited
1004319 Tyco 45713 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1050020:0161 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1050020:0161 Phoenix Contact 157180 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
X31918 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER TB3300/345 CLEAR CERT MFGR
X31918 Eaton 147620 2016+ COVER TB3300/345 CLEAR CERT MFGR Unitronix Electronics Limited
X31918 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
X31918 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5021110-M Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK INSERTION BRIDGE
5021110-M IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5021110-M Phoenix Contact 147010 2016+ TERM BLOCK INSERTION BRIDGE Unitronix Electronics Limited
5021110-M RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9-146278-0-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146278-0-06 TE Connectivity AMP Connectors 289090 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146278-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT TPC Global Service Co.Ltd.
293522-1 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 4 Position Splice Cable/Wire to Cable/Wire 0.098" (2.50mm) IDC
293522-1 TE Connectivity AMP Connectors 147280 2016+ CONN SSL SPLICE 4POS 2.5MM IDC Unitronix Electronics Limited
293522-1 TE Connectivity AMP Connectors 288170 2016+ CONN SSL SPLICE 4POS 2.5MM IDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794677-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-794677-8 AMPPRODUCT 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
3-794677-8 TE Connectivity AMP Connectors 242220 1538+ 8POS MICRO MNL ASSYR/ATHRU Alphatek Technology Limited
3-794677-8 TE Connectivity AMP Connectors 287910 2016+ 8POS MICRO MNL ASSYR/ATHRU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794677-8 TE Connectivity AMP Connectors 87330 2015+ 8POS MICRO MNL ASSYR/ATHRU Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
800-10-009-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-009-30-001101 Preci-Dip 146970 2016+ CONN HDR 9POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-009-30-001101 Preci-Dip 288270 2016+ CONN HDR 9POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0038001425 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
116-43-314-41-006000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
116-43-314-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-43-314-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com