Location : Home > D > DJT16F13-98JC-LC
DJT16F13-98JC-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DAP15P064TXLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
0679260411 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ATA POWER CONNECTOR IDT TYPE
97-3107A22-20S-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 9#16 SKT PLUG
PT01A24-31P-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 31C 31#16 PIN RECP
031-8646-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 6 AWG Crimp Silver
97-3106B22-20PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 9#16 PIN PLUG
75-72614-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
0029110072 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.098" (2.50mm)
0382500402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
890-70-012-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-012-20-001101 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-012-20-001101 Preci-Dip 157780 2016+ CONN HDR 12POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-012-20-001101 Preci-Dip 278050 2016+ CONN HDR 12POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S36B-PUDSS-1(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
S36B-PUDSS-1(LF)(SN) IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S36B-PUDSS-1(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
S36B-PUDSS-1(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HDR SIDE ENTRY 36 POS 2MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
317-87-107-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-107-01-687101 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-107-01-687101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0387008709 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
DJT16F13-98BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
1731090185 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder