Location : Home > D > DJT10F19-35SC
DJT10F19-35SC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
242A29240X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25POS F PI TY4 4-40
1757834-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors AMPLIMITE RCPT ASY POSTD 109 5
951404-9010806-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 4POS 2MM T/H
CA3100E24-7SXB05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
PT01E-18-32S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
67045-010LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Accessories LOW PROFILE STRAIN RELIEF 10POS
TM18R-62 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD
6-292215-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Adapters 10 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.059" (1.50mm)
6-292215-0 Electronics 26479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-292215-0 IC 38340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
65495-017 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board 10 Position Ribbon Cable Connector Blue IDC Through Hole