Location : Home > D > DJT10F13-4BA
DJT10F13-4BA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE538103 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
1600076 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Insert for Female Contacts Insert Only, Requires Shell
GTCL00F28-12SW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 26C 26#16 SKT RECP
DL60R22-12P8-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1712248011 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZSFP+ STACKED 2X8 W/METAL W/4 LP
DTS20W17-35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
CTVS07RF-17-6SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
BACC45FN18-31P7H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
77311-824-02LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-824-02LF 39760 12+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
77311-824-02LF Amphenol FCI 146980 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 2POS Unitronix Electronics Limited
77311-824-02LF Amphenol FCI 298590 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1971837-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
1-1971837-6 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395233016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-967584-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
1-967584-1 Electronics 27849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-967584-1 IC 38632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-967584-1 STOCK 46610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
282928-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM BLOCK ADH LABEL 10POS 41-50
282928-5 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282928-5 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK ADH LABEL 10POS 41-50 Unitronix Electronics Limited
282928-5 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ TERM BLOCK ADH LABEL 10POS 41-50 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09675099675 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder