Location : Home > D > DI2220V301R-10
DI2220V301R-10
Share on FacebookShare on Facebook
DI2220V301R-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DI2220V301R-10 SMD 48000 Laird 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DI2220V301R-10 Original&New 28000 LAIRD/STEW 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DI2220V301R-10 2220 1600 STEWARD 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DI2220V301R-10 786549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14H-17-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T412
ATS-03A-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-11B-138-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-14A-120-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
ATS-21E-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-21C-89-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB
ATS-06C-77-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
4401-004 Filters Feed Through Capacitors 5000pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing