Location : Home > D > DGP20E24T5/12
DGP20E24T5/12
Share on FacebookShare on Facebook
DGP20E24T5/12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DGP20E24T5/12 standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DGP20E24T5/12 ROSH 6878 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-J3K-MX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VI-J3K-MX-B1 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J3K-MX-B1 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6F-MX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VI-J6F-MX-B1 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6F-MX-B1 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3L-IU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VE-B3L-IU-B1 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3L-IU-B1 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V375A54C600BN2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 54V 600W
V375A54C600BN2 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
V375A54C600BN2 ELECTRONIC 26399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
V375A54C600BN2 Semiconductor 21025 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VI-B3N-CU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VI-B3N-CU-F1 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3N-CU-F1 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTK-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VE-JTK-IY-F4 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTK-IY-F4 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WZ-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W