Location : Home > D > DFB20100F162
DFB20100F162
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-7350-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS TIN
08-7350-10 Aries Electronics 157330 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-7350-10 Aries Electronics 277550 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-141-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold