Location : Home > D > DF80J-30S-0.5V(51)
DF80J-30S-0.5V(51)
Share on FacebookShare on Facebook
DF80J-30S-0.5V(51) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF80J-30S-0.5V(51) CONN RCPT 30POS 0.5MM 157760 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-242-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-242-41-006101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-242-41-006101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-242-41-006101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDF7-25S-2.54DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-25S-2.54DSA NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDF7-25S-2.54DSA HIROSE 6788 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
MDF7-25S-2.54DSA IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDF7-25S-2.54DSA NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-022-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-022-30-002191 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-022-30-002191 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-022-30-002191 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-7823042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-7823042 Harwin Inc. 157850 2016+ 30-WAY SIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7823042 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7823042 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
857-10-020-30-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
857-10-020-30-051000 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
857-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147440 2016+ CONN HEADER DBL 20POS .050 SMD Unitronix Electronics Limited
857-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297510 2016+ CONN HEADER DBL 20POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
857-10-020-30-051000 N/A 90 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
430700-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws